-13%

Tablet Samsung Galaxy Tab A T585N 10.1" LTE Black Y

26.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 30.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab A T585N 10.1" LTE Black Y
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
A T585N
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
PLS LCD
Madhesi Ekrani:
10.1"
Kamera:
8 MP
Kamera Sekondare:
2 MP
Procesor:
Quad Core
Sistemi Operativ:
Android 6.0 (Marshmallow)
Memorje:
16 GB
RAM:
2 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri ne 256 GB
Sensor:
Accelerometer
Ekstra:
Mali-T830 MP2
Lidhjet:
Wifi, Bluetooth 4.2
Portat:
HDMI Mini
Bateri:
Li-Ion 7300 mAh E pa levizeshme
Ngjyra:
Black
Garancia:
12 Muaj

Tablet Samsung Galaxy Tab A T585N 10.1" LTE Black Madhësia ideale për të naviguar faqet e internetit, filmat dhe fotografitë tuaja të preferuara.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit