-20%

Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T510N 10.1" Wifi Black SO

23.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 29.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T510N 10.1" Wifi Black SO
B6TABSAGTASMT510101WFBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-T510N
Network:
Wi-Fi Only
Rezolucion Ekrani:
1200 x 1920 pixels
Teknologji Ekrani:
TFT
Madhesi Ekrani:
10.1"
Kamera:
8 MP
Kamera Sekondare:
5 MP
Procesor:
 (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
32 GB
RAM:
2 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Accelerometer, Gyro, Compass
Bateri:
Li-Ion 6150mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj

  • Dizajn i një trupi të vetëm metalik për një ndjenjë premium.
  • Merrni më shumë nga përmbajtja që ju pëlqen të shikoni. Galaxy Tab A (2019, 10.1 inç) paraqet një ekran të gjallë 10.1 inç WUXGA që jep riprodhim të mahnitshëm të ngjyrave me piksela 1920 me 1200 dhe nivele optimale të ndriçimit të ekranit. Tani mund të përfshiheni plotësisht në filmat ose serialet tuaja të preferuara.
  • Duke paraqitur një sistem të përmirësuar të altoparlantëve të dyfishtë, Galaxy Tab A (2019, 10.1 inç) ju lejon të dëgjoni të gjithë muzikën tuaj të preferuar përmes Spotify dhe më tej kur dëshironi tingullin e pasur, të gjallë. Dhe me tingullin rrethues tre dimensional të Dolby Atmos do të qëndroni të përfshirë plotësisht tek ajo që është në ekran.
  • Kohët e mira le të vazhdojnë dhe të vazhdojnë. Galaxy Tab A (2019, 10.1 inç) jepet me 6,150mAh (zakonisht) të kohëzgjatjes së baterisë për përdorimin e gjatë. Me këtë bateri të fuqishme, mund të gëzoni orë të gjatë të shikimit dhe lëvizshmëri më të madhe larg nga priza e korrenti.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë