-17%

Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T295N 8.0" LTE Silver SO

18.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 22.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T295N 8.0" LTE Silver SO
B6TABSAGTASMT295NLTESSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-T295N
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Rezolucion Ekrani:
1280 x 800 pixels
Teknologji Ekrani:
TFT
Madhesi Ekrani:
8.0"
Kamera:
8 MP
Kamera Sekondare:
2 MP
Procesor:
Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
32 GB
RAM:
2 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Bateri:
5100 mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj

  • Zbuloni një shoqërues praktik në Galaxy Tab A (8.0", 2019), një tabletë që shkëlqen në gjërat bazë dhe shton mjaft më shumë. Me një dizajn që është i lehtë për ta mbajtur me një dorë, është e hollë, e vogël dhe portative, përzierja ideale e performancës, dizajnit dhe mundësive për arritje.
  • Hoqëm tastin e përparmë të ekranit dhe e zhvendosëm imazhin në pjesën e pasme të Galaxy Tab A (8.0", 2019) për t’u dhënë juve një ekran më të madh për të parë dhe për të eksploruar. Altoparlantët e dyfishtë të vendosur në pjesën e poshtme janë larg syrit dhe plotësojnë ndjenjën e hollë. Ana e pasme me shpinën metalike dhe imazhin e Samsung siguron një element me shkëlqim.
  • Galaxy Tab A (8.0”, 2019) përfshin një ekran 8 inç, të shkëlqyeshëm me 1280x800 pikselë me raportin e ekranit 16:10 për shikimin optimal si vertikalisht, ashtu edhe horizontalisht. Dhe për të filluar shikimin dhe shkarkimin, tableta vjen e shoqëruar me YouTube Premium, kështu që videot tuaja të preferuara vazhdojnë të shihen pa reklama dhe të pandërprera.
  • Bateria 5,100mAhju jep lirinë për të harruar karikuesin për periudha të gjata kohe kur duhet të shkoni diku ose keni shumë për të parë.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë