-17%

Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T295N 8.0" LTE Black SO

18.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 22.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T295N 8.0" LTE Black SO
B6TABSAGTASMT295NLTEBSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-T295N
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Rezolucion Ekrani:
1280 x 800 pixels
Teknologji Ekrani:
TFT
Madhesi Ekrani:
8.0"
Kamera:
8 MP
Kamera Sekondare:
2 MP
Procesor:
Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
32 GB
RAM:
2 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Bateri:
5100 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Zbuloni një shoqërues praktik në Galaxy Tab A (8.0", 2019), një tabletë që shkëlqen në gjërat bazë dhe shton mjaft më shumë. Me një dizajn që është i lehtë për ta mbajtur me një dorë, është e hollë, e vogël dhe portative, përzierja ideale e performancës, dizajnit dhe mundësive për arritje.
  • Hoqëm tastin e përparmë të ekranit dhe e zhvendosëm imazhin në pjesën e pasme të Galaxy Tab A (8.0", 2019) për t’u dhënë juve një ekran më të madh për të parë dhe për të eksploruar. Altoparlantët e dyfishtë të vendosur në pjesën e poshtme janë larg syrit dhe plotësojnë ndjenjën e hollë. Ana e pasme me shpinën metalike dhe imazhin e Samsung siguron një element me shkëlqim.
  • Galaxy Tab A (8.0”, 2019) përfshin një ekran 8 inç, të shkëlqyeshëm me 1280x800 pikselë me raportin e ekranit 16:10 për shikimin optimal si vertikalisht, ashtu edhe horizontalisht. Dhe për të filluar shikimin dhe shkarkimin, tableta vjen e shoqëruar me YouTube Premium, kështu që videot tuaja të preferuara vazhdojnë të shihen pa reklama dhe të pandërprera.
  • Bateria 5,100mAhju jep lirinë për të harruar karikuesin për periudha të gjata kohe kur duhet të shkoni diku ose keni shumë për të parë.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit