-7%

Tablet Apple iPad Pro 10.5" 64GB LTE Silver Y

124.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 134.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Apple iPad Pro 10.5" 64GB LTE Silver Y
Ne Stok
+
Marka:
Apple
Modeli:
iPad Pro 10.5
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
LED-backlit IPS LCD
Madhesi Ekrani:
10.5"
Kamera:
12 MP
Kamera Sekondare:
7 MP
Procesor:
Hexa-core 2.38 GHz
Sistemi Operativ:
iOS 10.3.2
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
JO
Sensor:
Fingerprint
Ekstra:
Apple Pencil2
Lidhjet:
Wifi, Bluetooth 4.2
Portat:
USB 3.0
Bateri:
Li-Ion (30.4 Wh) E pa levizeshme
Ngjyra:
Silver
Garancia:
12 Muaj

Tablet Apple iPad Pro 10.5 64GB LTE Silver. iPad Pro eshte ekstremisht I fuqishem dhe shume I shpejte fale cipit A10x Fusion

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit