-17%

Celular STK Storm 3 Black

5.490 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 6.590 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular STK Storm 3 Black
Ne Stok
+
Marka:
STK
Modeli:
Storm 3
Network:
3G
Model SIM:
Mini-SIM
Teknologji Ekrani:
IPS
Madhesi Ekrani:
4.0"
Kamera:
5 MP
Kamera Sekondare:
2 MP
Procesor:
Quad-core 1.5 GHz
Sistemi Operativ:
Android 5.1 (Lollipop)
Memorje:
8 GB
RAM:
1 GB
Suporton Karte:
Deri ne 32 GB
Sensor:
Accelerometer
Ekstra:
ARM Mali-400 MP2
Lidhjet:
Wi-Fi, Bluetooth 2.1 , NFC ,GPS
Portat:
MicroUSB 2.0 , Jack
Bateri:
Li-Ion 1350 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
12 Muaj

Celular STK Storm 3 Black Storm 3 është hartuar për të qenë kompakt, i fortë dhe i përshtatshëm lehtësisht në xhepin tuaj

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit