-26%

Celular Samsung Galaxy Z FLIP Dual SM-F700F Purple SO

135.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 184.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Z FLIP Dual SM-F700F Purple SO
BCESAGAZFDSSMF700FPUSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
Galaxy Z FLIP
Modeli:
SM-F700F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
12 MP f/1.8, 12 MP f/2.2,
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.4
Procesor:
Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
256 GB
RAM:
8 GB
Suporton Karte:
JO
Sensor:
Fingerprint (në anë), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Bateri:
Non-removable Li-Po 3300 mAh
Ngjyra:
Lejla
Garancia:
24 Muaj
>> “Blini një nga modelet e celulareve Galaxy: S20FE, S20, S20+, S20 Ultra, Note20, Note20 Ultra, Z Fold2 ose Z Flip dhe përfitoni si dhuratë Galaxy Watch 46 mm”.<<
Qe klientet te perfitojne dhuraten duhet te regjistrojne celularin e blere ne faqen: https://www.samsung.com/al/  .
Vlefshmeria e promos eshte ne datat: 22.10.2020 deri ne 22.11.2020.
  • Telefoni me ekran të plotë që paloset në xhepin tuaj me xhamin revolucionar fleksibël, një kamerë të krijuar për të qëndruar më vete, si dhe një bateri të dyfishtë që zgjat gjithë ditën. Ju prezantojmë telefonin që ndryshon formën e të ardhmes.
  • Infinity Flex Display i Galaxy Z Flip është një ekran tërheqës Dynamic AMOLED që ofron cilësi të pabesueshme ngjyrash dhe dritë blu të reduktuar. Me korniza të minimizuara dhe pa dhëmbëza, ka 6,7 inç për shikim të mrekullueshëm kinematik.
  • Frymëzuar nga një lule lotusi, mentesha Hideaway është e artikuluar në mënyrë të saktë për lëvizje të kënaqshme palosëse, madje duke ju lejuar të rregulloni këndin e palosjes. Ndërkohë që teknologjia e fshesës largon papastërtitë dhe pluhurin për palosje po aq të bukura sa edhe stili juaj.
  • Galaxy Z Flip paloset dhe e ruan pozicionin në kënde të ndryshme, duke ju dhënë mundësinë të shkrepni fotografi të mrekullueshme në kënd të ulët që luajnë me perceptimin për fotografi që ngacmojnë mendimet. Quajeni pozën e re të fuqishme.
  • Kamera e Galaxy Z Flip është e fuqishme edhe natën. Sekondat e shkrepjeve me ekspozim të gjatë kthehen në një video arti me gjurmët e dritave. Dhe kur palosni telefonin, ai mund të qëndrojë si këmbalec, duke punuar me Night Hyperlapse që ju jep një lloj të ri të shkrepjes së natës.
  • Kaloni një nivel më lart nga telefonatat zanore në telefonatat me video me Google Duo dhe provoni në çast bisedë më të qartë me video me kamerën e përparme 10 MP.
  • Kur e palosni, Galaxy Z Flex i ndan aplikacionet në gjysmë dhe vendos kontrollet në gjysmën e poshtme, duke e kthyer gjysmën e sipërme në një zonë shikimi.
  • Bateria e dyfishtë mban më shumë energji në më pak vend, duke ju lejuar ta palosni dhe ta shpalosni gjatë gjithë ditës. Me 3300 mAh  dhe inteligjencën e fjalës së fundit, bateria e Galaxy Z Flip që zgjat gjithë ditën ju lejon të merrni maksimumin nga çdo karikim.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit