-11%

Celular Samsung Galaxy S9 Dual SM-G960F Blue G

57.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S9 Dual SM-G960F Blue G
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
5.8"
Kamera:
Dual Pixel PDAF 12 MP
Kamera Sekondare:
8 MP
Procesor:
Octa-core (4 x 2.7GHz & 4x1.8 GHz)
Sistemi Operativ:
Android 8.0 (Oreo)
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Face ID, Iris scanner, fingerprint
Ekstra:
Rezistent ndaj ujit (IP68)
Bateri:
Non-removable Li-Ion 3000 mAh
Garancia:
24 Muaj
  • Një lente që imiton syrin e njeriut për të lejuar vetëm sasinë e duhur të dritës. Pra, atë që shihni me sy, do ta shihni edhe në fotografi Lentja jonë Dual Aperture më e mira në kategori përshtatet si syri i njeriut. Ajo mund të kalojë automatikisht mes kushteve të ndryshme të shikimit me lehtësi—duke i bërë fotot tuaja të duken bukur qoftë kur është dritë apo errësirë, ditë apo nat.
  • Jepuni jetë bisedave tuaja me adezivët dhe videot AR Emoj.Skanimi inteligjent është një teknologji e re që kombinon njohjen e fytyrës dhe skanimin e syrit për ta bërë shkyçjen të thjeshtë edhe në ndriçim të ulët.
  • Telefoni që ju rrethon me tingull Dolby Atmos në altoparlantët stereo të sintonizuar nga AKG. Dëgjoni veprimet me qartësi falë tingullit të pastër të altoparlantëve stereo të sintonizuar nga AKG. Shtesa e Dolby Atmos ofron tingull të plotë dhe të gjallë, duke ju dhënë një përvojë audioje si në kinema.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit