-8%

Celular Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998B Silver SO

142.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 154.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998B Silver SO
BCESAGAS21USMG998BSSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G998B
Network:
5G
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED 2X
Madhesi Ekrani:
6.8"
Frekuenca:
120Hz
Kamera:
108MP I gjerë ,12MP Ultra i gjerë, 10M Telefoto (3x), 10M Telefoto (10x)
Kamera Sekondare:
40MP
Procesor:
5nm 64-bit Octa-Core Processor
Sistemi Operativ:
Android 11
Memorje:
128 GB
RAM:
12 GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Bateri:
Non-removable Li-Po 5000 mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj
  • Bateria e re në Galaxy S21 Ultra 5G nuk është vetëm e madhe. Ajo ka trurin që përshtatet dhe mëson në mënyrë inteligjente përdorimin tuaj të aplikacioneve për të optimizuar konsumin e energjisë. Përfitoni energji që zgjat gjithë ditën edhe me 5G.
  • Një shpejtësi rifreskimi 120Hz lejon lëvizjen më të lehtë të ekranit për të qëndruar në një hap me furnizimet në ekran. Ai rregullohet automatikisht për përvojën më të mirë të shikimit dhe madje e ndihmon baterinë tuaj të zgjasë më shumë.
  • Shkrepni si profesionistë, me detaje të pabesueshme në rezolucion 8K dhe veprim të lehtë në 24 kuadro për sekondë. Është rezolucioni më i lartë i disponueshëm i videos në një smartfon.
  • Ju prezantojmë me ekranin më të gjallë dhe më të ndritshëm në një smartfon. Edhe drita direkte e diellit nuk mund të ndalojë kënaqësinë e shikimit. Falë Eye Comfort Shield, ai rregullon madje në mënyrë inteligjente dritën blu në mënyrë që sytë të mos ndihen aq të lodhur.
  • Sensori 108MP ju jep rezolucionin më të lartë të mundshëm në një smartfon. Me procesimin e ri 12-bit që ofron një gamë më të gjerë ngjyrash për pamje të qarta kristal. Dhe me teknologjinë nona-binning, ajo madje ndihmon që të tërheqë më shumë dritë për ekspozime të shkëlqyera në skena të errëta. 108 MP për kaq shumë detaje, mund të prisni, të prisni, dhe të prisni sërish.

Klientët gjithashtu blenë