-8%

Celular Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B Violet SO

118.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 128.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B Violet SO
BCESAGAS21PSMG996BVSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G996B
Network:
5G
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED 2X
Madhesi Ekrani:
6.7"
Frekuenca:
120Hz
Kamera:
12MP I gjerë, 12MP Ultra i gjerë, 64MP Telefoto
Kamera Sekondare:
10 MP
Procesor:
5nm 64-bit Octa-Core Processor
Sistemi Operativ:
Android 11
Memorje:
128 GB
RAM:
8 GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Bateri:
Non-removable Li-Po 4800 mAh
Ngjyra:
Violet
Garancia:
24 Muaj
  • Përfitoni fotografi me qartësi të mahnitshme dhe me cilësi të lartë me një sensor të madh 64 MP. Edhe në situata të errëta, ai tërheq dritë të mjaftueshme për të pasur cilësi të pasur imazhi. Gjithçka është te detajet.
  • Bëhuni dëshmitarë të çipit më të shpejtë ndonjëherë në një Galaxy. Me një procesor 5nm në qark, përfitoni multitasking të pandërprerë dhe një transmetim super të shpejtë të përmbajtjes.
  • Shpejtësia e rifreskimit 120Hz lejon lëvizjen më të lehtë të ekranit për të qëndruar në një hap me furnizimet në ekran. Madje ka inteligjencë të integruar për të optimizuar shikimin tuaj në bazë të përmbajtjes suaj.
  • Ndriçim i pakonceptueshëm. Gjallëri e pabesueshme. Çuditërisht e lëmuar. Kjo është saktësisht përvoja e shikimit që merrni nga Dynamic AMOLED 2X, edhe nën dritën e fortë të diellit! Falë Eye Comfort Shield, ai rregullon madje në mënyrë inteligjente dritën blu në mënyrë që sytë të mos ndihen aq të lodhur.
  • Jepini energji ditës suaj. Dhe më pas edhe më shumë3. Bateria e Galaxy S21 5G është e madh e dhe inteligjente, e cila mëson stilin e përdorimit të aplikacionit tuaj për të optimizuar konsumin e energjisë.

Promo 5

Klientët gjithashtu blenë