-30%

Celular Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985F Black SO

87.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 124.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985F Black SO
BCESAGAS20PSMG985FBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G985FZKDEUF
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.7"
Frekuenca:
120Hz
Kamera:
12 MP f/1.8, 64 MP f/2.0, 12 MP f/2.20, 0.3 MP TOF 3D
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.2,
Procesor:
Exynos 990 (7 nm+)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
128 GB
RAM:
8 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Ekstra:
Fast battery charging 25W
Bateri:
Li Ion 4500 mAh
Ngjyra:
E Zezë Kozmike
Garancia:
24 Muaj
  • Zmadhimi Hibrid Optik x3 bëhet i mundur nga një lente revolucionare, nga sensori me rezolucion të lartë dhe imazhi i përmirësuar nga IA i kamerës për t’iu afruar veprimeve dhe për të regjistruar momente që mund t’i kishit humbur.
  • Në dritë të ulët, sistemi i kamerës së kategorisë profesionale regjistron poza të shumta menjëherë, duke i bashkuar ato në një pozë mahnitëse me më pak turbullim dhe papastërti. 
  • Me sensorë më të mëdhenj dhe IA, kalimi në modalitetin e Natës do të thotë se mund të regjistroni skena gjatë natës me cilësi të lartë.
  • Ështe çuar rezolucionin i kamerës së celular nga 4K deri në 8K, është 4 herë më e madhe sesa UHD dhe 16 herë më e madhe sesa FHD. Kjodo të thotë se do të regjistroni momente me rezolucion super të mprehtë. Madje mund të nxirrni fotografi 33MP direkt nga video 8K.
  • IA i sofistikuar - Sensori më i madh dhe stabilizuesi kundër rrëshqitjes balancojnë lëvizjen e kamerës, në mënyrë që regjistrimi juaj të mos bëhet i turbullt dhe i paqëndrueshëm, por super i lëmuar.
  • Kombinuar me platformën Knox, siguria është e përfshirë në çdo pjesë të telefonit tuaj, nga hardueri tek softueri. Kështu që të dhënat private mbeten private.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit