-6%

Celular Samsung Galaxy S20 FE SM-G780F Red SO

79.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 84.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S20 FE SM-G780F Red SO
BCESAGAS20FESMG780FRSO
Ne Stok

Sasia minimale për "Celular Samsung Galaxy S20 FE SM-G780F Red SO" is 2 .

+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G780F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Infinity-O Display sAMOLED Flat (120Hz)
Madhesi Ekrani:
6.5"
Kamera:
12 MP (Wide/2PD/F1.8) + 8 MP (Tele 3x/F2.4) + 12 MP (Ultra Wide/F2.2)
Kamera Sekondare:
32MP (F2.2) FF
Procesor:
Exynos 990
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
JO
Ekstra:
25W Super Fast Charging, DeX, IP68, Wireless Charging.
Bateri:
4500 mAh battery
Ngjyra:
Red
Garancia:
24 Muaj
>> “Blini një nga modelet e celulareve Galaxy: S20FE, S20, S20+, S20 Ultra, Note20, Note20 Ultra, Z Fold2 ose Z Flip dhe përfitoni si dhuratë Galaxy Watch 46 mm”.<<
Qe klientet te perfitojne dhuraten duhet te regjistrojne celularin e blere ne faqen: https://www.samsung.com/al/  .
Vlefshmeria e promos eshte ne datat: 22.10.2020 deri ne 22.11.2020.
  • Modernizoni pamjen. Ekrani 6.5 FHD Infinity-O ka tri konture që mezi dallohen përreth skajeve të rrafshëta dhe një vrimë super të vogël për kamerën. Që do të thotë një ekran më tërheqës që jua bën lojërat.
  • Tre kamera nga mbrapa ju mundësojnë realizimin me lehtësi të atyre pozave profesionale të nivelit #nofilter. Inkuadrojeni skenën me kamerën këndgjerë, pastaj kaloni më gjerë me kamerën ultra të gjerë ose zmadhoni në zmadhim optik 3x në kamerën telefoto.
  • Me më shumë pikselë dhe Inteligjence Artificiale të përmirësuar për kamerën, kamera e pasme në Galaxy S20 FE rregullohet për të përthithur dritë edhe kur është errësirë, që fotot të dalin të detajuara dhe plot ngjyrë. Ajo shkrep gjithashtu disa kuadro njëherësh, duke i procesuar në një foto të qartë nate.
  • LTE me deri në 2.0Gbps ju ofron shpejtësi të fuqishme interneti, ndërsa Wi-Fi 6 ju lidh në mënyrë të sigurt me vonesë të ulët edhe në pika të mbipopulluara. Kështu që si të jeni të lidhur me LTE, si me Wi-Fi, mund të luani në kohë reale me vonesë të ulët.
  • Jetojeni jetën pa u shqetësuar se ku ta karikoni telefonin. Bateria 4500mAh (tipike) i jep telefonit tuaj ngarkesën e nevojshme për të përballuar ditën tuaj dhe ka aq inteligjencë sa të kursejë energji për çastet kur ju duhet vërtet.
  • Klasifikuar me IP68 për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit, ky telefon duron deri në 1.5 metra ujë për deri në 30 minuta. Kështu që mund ta mbani e të vazhdoni lojën e shkrepjen edhe nëse telefoni ju laget ca.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit