Celular Samsung Galaxy S10E SM-G970FZWDSEE White SO

72.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 92.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S10E SM-G970FZWDSEE White SO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G970FZWDSEE
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
5.8"
Kamera:
Dual Camera with OIS - Wide-angle: 12MP Dual Pixel AF, F1.5/F2.4, OIS (77°) - Ultra Wide: 16MP, F2.2 (123°)
Kamera Sekondare:
10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80°)
Procesor:
Exynos 9820 Octa-Core
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Accelerometer, Barometer, Capacitive Fingerprint Sensor, Gyro Sensor,RGB Light Sensor
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
3,100mAh
Ngjyra:
White
Garancia:
24 Muaj
  • I rindërtuar krejtësisht për të hequr ndërprerjet nga shikimi juaj. Asnjë gradim, asnjë shqetësim. Prerje e saktë me lazer, siguria në ekran dhe një AMOLED Dinamik që duket mirë e bëjnë Ekranin Infinity-O ekranin më novator të Galaxy deri tani/.
  • Kamera inteligjente ju ndihmon të regjistroni fotografi të mahnitshme duke sugjeruar kompozime të imazhit dhe duke përmirësuar automatikisht cilësimet e kamerës tuaj sipas pamjes.
  • Një set i plotë i lenteve i përfshirë.Kamera e shumëfishtë vendos kamera të kategorisë profesionale në xhepin tuaj për t’i bërë fotografitë, selfiet dhe videot tuaja pa mundim epike dhe që mund të shpërndahen menjëherë.
  • Inteligjenca dhe hardueri i përparuar mësojnë sesi e përdorni telefonin tuaj, duke u përshtatur për të zgjatur më shumë dhe për të funksionuar në mënyrë më të efektshme, duke ju dhënë performancë të pikut gjatë gjithë ditës tuaj.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit