Celular Samsung Galaxy S10E SM-G970FZKDSEE Black SO

66.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 92.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S10E SM-G970FZKDSEE Black SO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G970FZKDSEE
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
5.8"
Kamera:
Dual Camera with OIS - Wide-angle: 12MP Dual Pixel AF, F1.5/F2.4, OIS (77°) - Ultra Wide: 16MP FF, F2.2 (123°)
Kamera Sekondare:
10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80°)
Procesor:
Exynos 9820 Octa-Core
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Accelerometer, Barometer, Capacitive Fingerprint Sensor, Gyro Sensor,RGB Light Sensor
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
3,100mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • I rindërtuar krejtësisht për të hequr ndërprerjet nga shikimi juaj. Asnjë gradim, asnjë shqetësim. Prerje e saktë me lazer, siguria në ekran dhe një AMOLED Dinamik që duket mirë e bëjnë Ekranin Infinity-O ekranin më novator të Galaxy deri tani/.
  • Kamera inteligjente ju ndihmon të regjistroni fotografi të mahnitshme duke sugjeruar kompozime të imazhit dhe duke përmirësuar automatikisht cilësimet e kamerës tuaj sipas pamjes.
  • Një set i plotë i lenteve i përfshirë.Kamera e shumëfishtë vendos kamera të kategorisë profesionale në xhepin tuaj për t’i bërë fotografitë, selfiet dhe videot tuaja pa mundim epike dhe që mund të shpërndahen menjëherë.
  • Inteligjenca dhe hardueri i përparuar mësojnë sesi e përdorni telefonin tuaj, duke u përshtatur për të zgjatur më shumë dhe për të funksionuar në mënyrë më të efektshme, duke ju dhënë performancë të pikut gjatë gjithë ditës tuaj.

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit