-23%

Celular Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975FZGDSEE Green SO

84.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 109.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S10 Plus SM-G975FZGDSEE Green SO
BCESAGAS10PSMG975FZGDSEEGRSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G975FZGDSEE
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.4"
Kamera:
12MP, dual pixel, 16MP, f/2.2, 12MP, f/2.4,
Kamera Sekondare:
10MP, f/1.9, dual pixel
Procesor:
Exynos 9820 Octa-Core
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
8 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
Li-Ion 4100 mAh
Ngjyra:
Green
Garancia:
24 Muaj
  • I rindërtuar krejtësisht për të hequr ndërprerjet nga shikimi juaj. Asnjë gradim, asnjë shqetësim. Prerje e saktë me lazer, siguria në ekran dhe një AMOLED Dinamik që duket mirë e bëjnë Ekranin Infinity-O ekranin më novator të Galaxy deri tani/
  • Thjesht prekni xhamin për t’a shkyçur. E kemi zhvendosur sigurinë nga pjesa e pasme e telefonit tek përpara, duke e futur Shenjën e gishtit me ultra tinguj drejtpërdrejt në ekran.
  • Kamera inteligjente ju ndihmon të regjistroni fotografi të mahnitshme duke sugjeruar kompozime të imazhit dhe duke përmirësuar automatikisht cilësimet e kamerës tuaj sipas pamjes.
  • Një set i plotë i lenteve i përfshirë.Kamera e shumëfishtë vendos kamera të kategorisë profesionale në xhepin tuaj për t’i bërë fotografitë, selfiet dhe videot tuaja pa mundim epike dhe që mund të shpërndahen menjëherë.
  • Inteligjenca dhe hardueri i përparuar mësojnë sesi e përdorni telefonin tuaj, duke u përshtatur për të zgjatur më shumë dhe për të funksionuar në mënyrë më të efektshme, duke ju dhënë performancë të pikut gjatë gjithë ditës tuaj.

Produkte të Ngjashme