-16%

Celular Samsung Galaxy S10 Lite Dual SM-G770FZKDSEE Black SO

71.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 85.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy S10 Lite Dual SM-G770FZKDSEE Black SO
BCESAGAS10LDSSMG770FZKDSEEBSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-G770FZKDSEE
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED Plus
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
48 MP f/2.0, 12 MP f/2.2, 5 MP f/2.4,
Kamera Sekondare:
32.0 MP
Procesor:
Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
128 GB
RAM:
8 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Ekstra:
Fast battery charging 45W: 100% in 74 min
Bateri:
Non-removable Li-Po 4500 mAh battery
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Ekrani Infinity-O i S10 Lite ju jep hapësirë maksimale që të luani në një ekran 6,7" Full HD+ Super AMOLED Plus. Ekrani nga cepi në cep ka një sensor afërsie të integruar, sensor drite dhe një skaner në ekran për gjurmët e gishtave. Tani mund të shikoni dhe të bëni më shumë nga gjërat që doni, pa ndërprerje.
  • 10 Lite ju mundëson që të shikoni ngjyra të pasura të mrekullueshme dhe kontrast njësoj siç janë regjistruar me HDR10+. Qoftë kur jeni në diell apo jashtë, S10 Lite ofron një përvojë të plotë reale kinematike.
  • Filloni me kamerën kryesore 48 MP për fotografi të gjalla dhe me rezolucion të lartë ditën ose natën. Kaloni në Ultra Wide Camera 123° për skena mahnitëse të peizazhit. Afrohuni deri në 4 cm për të zbuluar detajet më të imëta me Macro Camera dhe kthejeni nga ana tjetër për të bërë me Front Camera 32 MP selfi që meritojnë të ndahen.
  • Super Steady OIS lejon një kënd më të gjerë korrigjimi, që ju lejon t'u shtoni videove tuaja live stabilitet njësoj si me këmbalecë dhe cilësi UHD në kushte me ndriçim të ulët. Për skenat me më shumë aksion, kaloni në Super Steady Mode për të regjistruar pamje të lehta dhe të palëvizshme në momentin që shtypni butonin e regjistrimit.
  • Ultra Wide Camera 12 MP është ndërtuar për të filmuar botën ashtu siç bëjnë edhe sytë tuaj. Me një kënd pamjeje 123°, skenat e peizazheve ruhen plotësisht me çdo detaj epik pikërisht siç i keni parë, duke i bërë edhe panoramat më të lehta për t'u fotografuar.
  • Macro Camera me 5 MP e S10 Lite ju sjell jashtëzakonisht pranë të gjitha detajeve të bukura. Në një distancë optimale prej 4 cm, filloni të kapni më shumë detaje në çdo moment nga tekstura unike individuale deri te ngjyrat tepër të rafinuara.
  • Për selfi që çdo herë tërheqin vëmendjen, kaloni te Front Camera me 32 MP e S10 Lite. Me Live Focus, mund t'i shtoni sfondit tuaj një efekt sfumues "Bokeh" përpara ose pas shkrepjes, duke u siguruar që fokusi të jetë gjithmonë te ju.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit