-6%

Celular Samsung Galaxy Note 9 Dual SM-N960F Violet G

88.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 94.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 9 Dual SM-N960F Violet G
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.4"
Kamera:
12MP (f/1.5-2.4) + 12MP (f/2.4)
Kamera Sekondare:
8 MP
Procesor:
Octa-core (4 x 2.7GHz & 4x1.8 GHz)
Sistemi Operativ:
Android 8.1 (Oreo)
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Fingerprint
Ekstra:
Fast Charging, Rezistent ndaj ujit (IP68)
Bateri:
Non- Removable Li-Ion 4000mAh
Ngjyra:
Purple
Garancia:
24 Muaj
  • S Pen
    I gjithi i ri tani krenohet me teknologjinë e fuqishme Bluetooth, duke ju lejuar të shtypni një buton për të kontrolluar kamerën, prezantimet dhe aplikacionet tuaja pa prekur telefonin tuaj. 4 Ndërsa vizatimet, mbajtja e shënimeve dhe dërgimi i Mesazheve Live me S Pen është po aq intuitiv dhe i natyrshëm si letra dhe stilolapsi, falë majës së imët dhe niveleve të presionit 4096.
  • Kamera Inteligjente
    Tipare të reja revolucionare e bëjnë pothuajse të pamundur të bëni një pozë të keqe. Galaxy Note9 në mënyrë inteligjente e njeh se ç’farë jeni duke parë, duke optimizuar cilësimet e ngjyrës si kontrasti, ekuilibri i të bardhës, ekspozimin dhe më shumë. 5 Dhe duke zbuluar mbylljen e syve dhe turbullime, mund t’i ribëni pozat në momentin e duhur.
  • Optimizuar për Lojra
    Shtoni përvojën tuaj të lojrave në celular. Sistemi i ftohjes me ujë-karbon në Galaxy Note9 ruan performancë të lartë gjatë kohës së lojës duke parandaluar nxehjen e tepërt të procesorit të ri që pakëson vonesën. Plus, rregulluesi i performancën i bazuar në IA siguron se loja juaj mbetet e patrazuar, jo me vonesa.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit