-16%

Celular Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F Black SO

124.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 148.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F Black SO
BCESAGN20USMN985FBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-N985F
Network:
4G-LTE
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED 2X
Madhesi Ekrani:
6.9"
Kamera:
108 MP f/1.8, 12 MP f/3.0, 12 MP f/2.2
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.2,
Procesor:
Exynos 990 (7 nm+)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
256 GB
RAM:
8 GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Portat:
USB Tipi C
Bateri:
4500 mAh battery
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Lidhni Galaxy Note20 me PC tuaj Windows 10 për të zbuluar lehtësinë e vërtetë të bashkëveprimit me aplikacionet e telefonit tuaj celular drejtpërdrejt nga kompjuteri juaj. Me aplikacionet e Your Phone, madje mund t'i vendosni aplikacionet tuaja të preferuara në Taskbar ose Start menu për hyrje të shpejtë dhe të lehtë.
  • S Pen dhe Samsung Notes janë si një suitë kompjuterike në dorën tuaj. Krijoni dokumente profesioniste me eksportimin në Microsoft Word dhe Powerpoint, që ju lejojnë të punoni kudo dhe në çdo kohë.
  • Fitoni kreativitet të fuqishëm me video 8K të nivelit profesional. Redaktoni me efekte të nivelit profesionist, caktoni shpejtësinë e dëshiruar të kuadrove, dhe përdorni mikrofonin e mrekullueshëm me një palë kufje Galaxy Buds Live për audio me qartësi si kristal.
  • Përjetoni fuqinë e një multi-tasking të pandërprerë, me procesorin më të fundit të Samsung që ofron performancë hiper të shpejtë.
  • Bateria e Galaxy Note20 nuk është vetëm e madhe. Është gjithashtu inteligjente, duke optimizuar baterinë bazuar në mënyrën e përdorimit të aplikacioneve tuaja. Merrni sigurinë e përdorimit të telefonit gjatë gjithë ditës me një karikim të vetëm.
  • Shijoni lojërat me Xbox në celularin tuaj për herë të parë. Blini një kontrollues ekskluziv dhe përfitoni 3 muaj hyrje në mbi 100 tituj për Xbox, të gjitha të përmirësuar me Wi-Fi.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit