-15%

Celular Samsung Galaxy Note 10 Plus Dual SM-N975F White SO

105.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 124.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 10 Plus Dual SM-N975F White SO
BCESAGN10PDSSMN975FZWDSEESO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-N975F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.8"
Kamera:
12 MP f/1.5, 12 MP f/2.1,16 MP f/2.2,TOF 3D VGA camera
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.2,
Procesor:
Exynos 9825 (7 nm)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
256 GB
RAM:
12 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C
Bateri:
4300 mAh
Ngjyra:
White
Garancia:
24 Muaj
  • Infinity-O Display i kinematografisë
    Me një lente të vogël, të përparme, ekrani është një AMOLED dinamik që është i shkëlqyeshëm në të gjitha kushtet.
  • Procesori i Fuqishëm 7nm ju lejon të shkarkoni skedarë, lojëra live dhe të transmetoni përmbajtje, edhe në vendet më të ngarkuara.
  • Galaxy Note10 dhe Note10+ e çojnë memorien celulare në nivele të reja me ruajtje prej 512GB të cilën mund ta zgjeroni me deri në 1TB shtesë.
  • Inteligjenca jonë e teknologjisë më të fundit e baterisë siguron se 4300mAh (zakonisht) e Galaxy Note10+ zgjat më shumë se dita juaj.
  • KARIKIM SUPER I SHPEJTË 30 MIN. KARIKIMI JU JEP Gjithë ditën ENERGJI

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit