-11%

Celular Samsung Galaxy Note 10 Lite Dual SM-N770F Black SO

67.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 75.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 10 Lite Dual SM-N770F Black SO
BCESAGN10LDSSMN770FZKDSEEBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-N770F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
12 MP f/1.7, 12 MP f/2.4, 12 MP f/2.2
Kamera Sekondare:
32 MP f/2.2
Procesor:
Exynos 9810 (10 nm)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Ekstra:
Fast battery charging 25W
Bateri:
Non-removable Li-Po 4500 mAh battery
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj

  • Nga hapësira spektakolare e shikimit deri te stilusi S Pen në një pozicion intuitiv, Galaxy Note10 Lite ka një dizajn mjeshtëror me stil dhe performancë. Korniza e vet metalike e lëmuar ka një harkim elegant për komoditet dhe ndjesi ergonomike.
  • Ekrani Infinity-O i Galaxy Note10 Lite përmban një ekran pothuajse pa kornizë 6,7"¹ Full HD+ Super AMOLED për më shumë hapësirë për të parë dhe përdorur, dhe më pak tërheqje vëmendjeje gjatë shikimit. Një skaner në ekran për shenjat e gishtave i integruar në ekran ofron një shtresë të padukshme sigurie të nivelit të lartë.
  •  Pen është shkopi magjik i smartfonit tuaj, i cili ju lejon të çlironi fuqinë e plotë të Galaxy Note10 Lite. Qoftë kur është një skicë frymëzuese ose shënim i shkruar në kohë, S Pen çliron krijimtarinë tuaj dhe potencialin e produktivitetit me shpejtësi, efikasitet dhe argëtim.
  • Super Fast Charging i Galaxy Note10 Lite ju lejon të merrni një karikim një orë për energji që zgjat gjithë ditën.
  • Galaxy Note10 Lite përmban një bateri të madhe 4500 mAh. Inteligjenca e fjalës së fundit dallon dhe përshtat mënyrën e përdorimin të celularit tuaj që bateria të zgjasë gjithë ditën.
  • Tani ka hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur muzikën, fotografitë dhe filmat tuaj të preferuar falë kapacitetit të lartë prej 128 GB hapësirë të brendshme ruajtëse, me opsion zgjerimi memorieje deri në 1 TB me kartë microSD.

Produkte të Ngjashme