-9%

Celular Samsung Galaxy Note 10 Dual SM-N970F Silver SO

99.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 109.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 10 Dual SM-N970F Silver SO
BCESAGN10DSSMN970FZSDSEESO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-N970F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.3"
Kamera:
12 MP f/1.5, 12 MP f/2.1,16 MP f/2.2
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.2,
Procesor:
Exynos 9825 (7 nm)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
256 GB
RAM:
8 GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C
Bateri:
Non-removable Li-Ion 3500mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj
  • Infinity-O Display i kinematografisë
    Me një lente të vogël, të përparme, ekrani është një AMOLED dinamik që është i shkëlqyeshëm në të gjitha kushtet.
  • Procesori i Fuqishëm 7nm ju lejon të shkarkoni skedarë, lojëra live dhe të transmetoni përmbajtje, edhe në vendet më të ngarkuara.
  • Galaxy Note10 dhe Note10+ e çojnë memorien celulare në nivele të reja me ruajtje prej 512GB të cilën mund ta zgjeroni me deri në 1TB shtesë.
  • Karikim Super i Shpejtë — një karikim prej 30 minutash për të zgjatur gjithë ditën
    Mblidhni 25W të energjisë për një karikim prej 30 minutash që zgjat gjithë ditën.1 Ose hiqni dorë nga kablli me Karikimin e Shpejtë me Valë 2.0

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë