-9%

Celular Samsung Galaxy Note 10 Dual SM-N970F Pink SO

99.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 109.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy Note 10 Dual SM-N970F Pink SO
BCESAGN10DSSMN970FZIDSEEPSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-N970F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Dynamic AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.3"
Kamera:
12 MP f/1.5, 12 MP f/2.1,16 MP f/2.2,TOF 3D VGA camera
Kamera Sekondare:
10 MP f/2.2,
Procesor:
Exynos 9825 (7 nm)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
256 GB
RAM:
8 GB
Sensor:
Ultrasonic fingerprint, Gyro Sensor,RGB Light Sensor etc
Ekstra:
Rezistent ndaj ujit (IP68), Samsung DeX, Fast Charging, Wireless Charging
Lidhjet:
Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+
Portat:
USB Tipi C
Bateri:
Non-removable Li-Ion 3500mAh
Ngjyra:
Pink
Garancia:
24 Muaj
  • Infinity-O Display i kinematografisë
    Me një lente të vogël, të përparme, ekrani është një AMOLED dinamik që është i shkëlqyeshëm në të gjitha kushtet.
  • Procesori i Fuqishëm 7nm ju lejon të shkarkoni skedarë, lojëra live dhe të transmetoni përmbajtje, edhe në vendet më të ngarkuara.
  • Galaxy Note10 çojn memorien celulare në nivele të reja me ruajtje prej 256GB.
  • Karikim Super i Shpejtë — një karikim prej 30 minutash për të zgjatur gjithë ditën
  • Mblidhni 25W të energjisë për një karikim prej 30 minutash që zgjat gjithë ditën.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë