-15%

Celular Samsung Galaxy A9 Dual SM-A920F Blue SO

43.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 51.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A9 Dual SM-A920F Blue SO
BCESAGA9DSSMA920FBLSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A920F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Rezolucion Ekrani:
1080 x 2220 pixels
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.3"
Kamera:
24 MP(f/1.7)+8 MP(f/2.4) +10MP(f/2.4)+5MP(f/2.2)
Kamera Sekondare:
24 MP (f/2.0), LED
Procesor:
Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260)
Sistemi Operativ:
Android 8.0 (Oreo)
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Fingerprint, Accelerometer
Ekstra:
Corning Gorilla Glass
Bateri:
Non-removable Li-Ion 3800mAh
Ngjyra:
Blue
Garancia:
24 Muaj
  • Përdorni avantazhin e stilit të jetesës shumë të lëvizshëm me Galaxy A9 plot ngjyra. Regjistroni fotografi të bukura me kamerën e parë të katërfishtë në botë. Përfshihuni në Infinity Display 6.3 inç dhe tingullin rrethues të Dolby Atmos. Dhe me një dizajn të hollë, ergonomik, duart tuaja mbeten të rehatshme ndërsa qëndroni të lidhur.
  • Zbuloni katër herë më shumë mënyra për të bërë fotografi të mahnitshme. Galaxy A9 ka katër kamera të pasme për të regjistruar pothuajse çdo moment. Dhe pa mundim përmirësoni fotografitë tuaja me veçoritë inteligjente si Përmirësuesi i Pamjes dhe Zbulimi i të Metave.
  • Bëni pozën e duhur menjëherë. Kamera inteligjente e Galaxy A9 paraqet Përmirësuesin e Pamjes, që automatikisht zbulon subjektin e fotografisë tuaj dhe zgjedh ndërmjet nëntëmbëdhjetë regjimeve të ndryshme për të përmirësuar fotografinë siç kërkohet.
  • Kamera e pasme gjithashtu ju tregon sesi të ndreqni fotografitë tuaja. Zbulimi i të Metës është si një këshilltar inteligjent i fotografisë, duke kapur mbylljen e syrit, turbulllimin e fytyrës dhe dritën nga pas, pastaj ju njofton kur diçka nuk është siç duhet në fotografinë tuaj. Në këtë mënyrë mund të ripunoni dhe të ribëni pozën përpara sesa momenti të humbasë.
  • Galaxy A9 është e pajisur me një bateri (tipike) 3,800mAh që fuqizon shikimin, bisedat dhe lojrat tuaja më gjatë, kështu që nuk keni pse të hidhni vështrimin tek kablli më i afërt. Kablli i Llojit C e bën të kollajtë të lidheni dhe të filloni karikimin, ndërsa kapaciteti i karikimit të shpejtë do të thotë se mund të merrni energji në një çast.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit