-18%

Celular Samsung Galaxy A80 Dual SM-A805F Silver SO

62.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 76.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A80 Dual SM-A805F Silver SO
BCESAGA80DSSMA805FSSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A805F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
48.0 MP + 8.0 MP + HQVGA
Procesor:
Octa-Core (2,2 GHz, 1,8 GHz)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
8 GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Bateri:
3700 mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj
 • Kamera Rrotulluese për gjithçka Live
  Galaxy A80 ndryshon sesi dokumentoni jetën tuaj. Kamera e trefishtë rrëshqet dhe rrotullohet për të regjistruar atë që po ndodh përpara dhe pas. Prandaj, tani keni një kamera që regjistron nga të dyja anët për të kapur të gjitha momentet tuaja. Kamera e krijuar për Live. Jo vetëm për selfi.
 • Kamera e Galaxy A80 me 48MP ju jep rezolucion super të mprehtë, të qartë për momente që ia vlen të regjistrohen. Do të vini re dallimin kur bëni vlog dhe transmetoni aventurat tuaja të përditshme.
 • Me fushën e saj të pabesueshme të shikimit 123 gradë, Kamera jonë Ultra e Gjerë është krijuar për të regjistruar aq gjerë sa mund të shohë syri i njeriut, Live. Kështu që ndërsa gjërat ndodhin mund të shihni dhe të shkëmbeni më shumë.
 • Falë Kamerës të Thellësisë 3D të Galaxy A80, Fokusi Live është i disponueshëm jo vetëm në fotografi, por gjithashtu në Video. Fokusi Live ju lejon të mjegulloni sfonde shpërqëndrues në videot tuaja për të bërë që subjekti juaj kryesor të jetë i gjallë.
 • Infinity Display i ri i zmadhuar është pothuajse pa kornizë, pa nyje, pa shpërqëndrime. Ekrani Full HD+ Super AMOLED 6.7 inç i Galaxy A80 ofron një hapësirë të madhe dhe të shndritshme për të eksploruar përmbajtje, ngjarje, lidhje dhe krijimtari. Ekran i krijuar për Live. Më shumë vend për të luajtur.
 • I lehtë për t’u mbajtur për më gjatë
  Të qënit live gjatë gjithë kohës do të thotë se ju nevojitet një telefon që jua nxë dora me rehati. Harkimet e ëmbla të Galaxy A80 janë krijuar për lehtësinë e përdorimit. Dizajni i tij mahinitës vjen me kornizë xhami dhe metali që është e lehtë për t’a mbajtur ditën dhe natën.
 • Për të qënë Live në një botë gjithnjë aktive, keni nevojë për energji. Lidhuni, transmetoni dhe shkëmbeni me një bateri 3,700 mAh (zakonisht)* dhe teknologjinë e Karikimit super të shpejtë 25W që qëndron në punë për t’ju ndihmuar të tregoni ngjarjen. Galaxy A80 mëson rutinat dhe mënyrat e përdorimit tuaj të përditshëm ndërsa optimizon energjinë duke mbyllur aplikacionet e papërdorura.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë