-12%

Celular Samsung Galaxy A71 Dual SM-A715F Silver SO

48.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 54.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A71 Dual SM-A715F Silver SO
BCESAGA71DSSMA715SSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A715F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED Plus
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP
Kamera Sekondare:
32.0 MP
Procesor:
Snapdragon 730 (8 nm)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Bateri:
4500 mAh battery
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj

  • Pas ekranit Inifinity-O 6,7" të Galaxy A71 me bashkërenditje simetrike, teknologjia e ngjyrave Super AMOLED ofron ngjyra të jetës reale në çdo gjë që shikoni dhe bëni, nga lojërat te filmat, lundrimi në internet dhe kryerja e disa detyrave njëkohësisht. Filloni të shijoni më shumë nga ajo që doni, pa qenë nevoja që ekrani t'ju pengojë.
  • Më shumë kamera për të filmuar më shumë nga bota juaj Qoftë kur është momenti për një pamje nga afër, një shkrepje ultra të gjerë, një fotografi natën apo një foto artistike me efekt sfumues Bokeh, Quad Cam e A71 ofron cilësi të nivelit profesionist dhe lehtësi. Nga Main Cam me 64 MP te një Ultra Wide Cam 123° me 12 MP, deri te Macro Cam 5 MP dhe Depth Cam me 5 MP, A71 është gati për çdo moment.
  • Zgjeroni shkrepjen tuaj me Ultra Wide Cam Regjistroni botën e gjerë me fushën e gjerë të pamjes së Ultra Wide Camera. Këndi i pamjes 123 gradë është i ngjashëm me syrin e njeriut, që do të thotë më pak panoramim kur bëni fotografinë perfekte të peizazhit të qytetit.
  • Galaxy A71 ka një procesor të shpejtë dhe hapësirë ruajtjeje të bollshme që ju të fokusoheni te momenti. Një procesor i përparuar octa-core dhe deri në 6GB RAM ofrojnë një performancë të shpejtë dhe efikase. Shkarkoni më shumë dhe fshini më pak me deri në 128GB hapësirë të brendshme ruajtjeje. Shtoni edhe më shumë me një kartë microSD 512GB.
  • Siguria e shkallës ushtarake e disponueshme për të gjithë E integruar në harduerin dhe softuerin e telefonit që nga fillimi, Samsung Knox e mbron telefonin tuaj nga minuta që ai ndizet. Me një siguri me shumë shtresa, ai e mbron informacionin tuaj më delikat nga softuerët keqdashës dhe kërcënimet.

Produkte të Ngjashme