-18%

Celular Samsung Galaxy A70 Dual SM-A705F White SO

40.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 49.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A70 Dual SM-A705F White SO
BCESAGA70DSSMA705WSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A705F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.7"
Kamera:
32.0 MP + 5.0 MP + 8.0 MP
Kamera Sekondare:
32.0 MP
Procesor:
Octa-Core 2 GHz, 1,7 GHz
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
6 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
Li Ion 4500 mAh
Ngjyra:
White
Garancia:
24 Muaj
  • Ekrani i zmadhuar 6.7 inç i Galaxy A70 ju sjell edhe më pranë gjërave që ju pëlqejnë, duke u dhënë jetë atyre të gjithave në ekranin FHD+ sAMOLED Infinity-U. Pavarësisht nëse jeni duke shkarkuar ose parë programet tuaja të preferuara, raporti i zgjeruar 20:9 është një përvojë shikimi që ju çon në një botë të re.
  • Galaxy A70 ka një pamje minimaliste falë sensorëve të integruar të tij dhe Shenjës së gishtit në ekran. Dhe me një dizajn 3D dhe pjesën e pasme prej xhami, është e lehtë ta mbani ndërsa shkoni në punë ose për drekë. Zgjidhni nga ngjyrat e zezë, e bardhë, blu ose korale për t’iu përshtatur personalitetit tuaj.
  • Kamera e trefishtë e Galaxy A70 përbëhet nga një Kamera Ultra e Gjerë me fushën e shikimit prej 123 gradësh si syri i njeriut, si dhe një kamera 32 MP (F1.7) për fotografi të shndritshme, të qarta gjatë gjithë ditës. E treta është Kamera e Thellësisë 5MP për të rregulluar thellësinë e sferës.
  • Një pozë ju del e tepron. Qoftë nëse po shkrepni një fotografi të ushqimeve, kafshës tuaj apo gjërave që ju pëlqejnë, Optimizuesi i Skenës e njeh dhe e përmirëson atë me anë të inteligjencës artificiale. Kështu merrni nivele optimale të shkëlqimit, ngopjes së ngjyrave dhe më shumë, për të regjistruar momentin ashtu siç ju kujtohet.
  • Galaxy A70 vjen i pajisur me një bateri 4500mAh (zakonisht)* që mund të mbajë më shumë video, pjesën më të madhe të kohës. Teknologjia e efektshme e Karikimit Super të Shpejtë 25W ju jep energji plotësisht dhe jeni gati të lëvizni pa kabllo. Tani mund të karikoni më pak dhe të bëni më shumë.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit