Celular Samsung Galaxy A7 Dual SM-A750F Black SO

30.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 35.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A7 Dual SM-A750F Black SO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A750F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.0"
Kamera:
24 MP(f/1.7)+8 MP(f/2.4)+5 MP(f/2.2)
Kamera Sekondare:
24 MP (f/1.9), LED
Procesor:
Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53
Sistemi Operativ:
Android 8.0 (Oreo)
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Fingerprint, Accelerometer
Ekstra:
Corning Gorilla Glass
Bateri:
Non-removable Li-Ion 3300mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Përshtasni më shumë në çdo kuadër. Në sajë të kamerës së përparuar të trefishtë që përmban Wide dhe Ultra Wide Camera, Galaxy A7 u jep përdoruesve lirinë për të rregjistruar më shumë nga bota rreth tyre. Rregjistroni më shumë nga ato që kap syri juaj.
  • Galaxy A7 vjen me Kamera Ultra Wide 77 dhe 120, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për të nxjerrë jashtë ato që dëshironi të mbani në kuadër.
  • Shtoni thellësinë për të nxjerrë bukurinë në fotografitë tuaja. Me Kamerën e saj 24MP, Kamerën me Thellësi 5MP dhe Kamerën Ultra të Gjerë 8MP, Galaxy A7 ju lejon të menaxhoni thellësinë e fushës për t'u përqëndruar në atë që dëshironi të nxirrni në pah në imazhin tuaj. Tani keni kontroll në krijimin dhe formimin e mënyrës sesi dëshironi që fotografitë tuaja të duken.
  • Bëhu pjesë e asaj që sheh. Galaxy A7 përmban një shkëlqim 6.0" FHD+ Super AMOLED Infinity Display që prodhon kontrast më të mprehtë dhe ngjyrë më dinamike për një eksperiencë shumë më përfshirëse shikimi. Bota përmes ekranit tuaj kurrë nuk dukej aq e gjallë.

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit