-12%

Celular Samsung Galaxy A51 Dual SM-A515F Blue SO

38.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 43.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A51 Dual SM-A515F Blue SO
BCESAGA51DSSMA515BLSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A510F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.5"
Kamera:
48.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP
Kamera Sekondare:
32.0 MP
Procesor:
Octa-Core (2,3 GHz, 1,7 GHz)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor drite, Zbulimi i afërsisë virtuale
Ekstra:
Fast Charging
Bateri:
Non- Removable Li-Ion 4000mAh
Ngjyra:
Blue
Garancia:
24 Muaj

  • Shikoni pamjen e plotë në ekranin Infinity-O Ekrani Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani lojëra, shikoni filma, lundroni dhe të kryeni shumë detyra njëkohësisht pa ndërprerje në një ekran të gjerë 6,5”— gjithçka e mundësuar nga teknologjia Super AMOLED. Përfitoni një përvojë në smartfon që minimizon kornizën dhe maksimizon çdo inç të hapësirës së ekranit.
  • Quad Cam ju lejon të shkrepni me më shumë perspektivë Përfitoni rezolucion ultra të lartë me një kamerë kryesore 48 MP për fotografi të qarta si kristali ditën dhe natën. Një Ultra Wide Cam 123° 12 MP kap më shumë nga pamja. Zgjidhni Macro Cam 5 MP të përmirësuar për shkrepje të rafinuara nga afër dhe sigurohuni që subjekti të dallohet gjithmonë me efektet e shumta Live Focus të Depth Camera 5MP.
  • Kur keni dalë për të shijuar jetën, ju nevojitet një telefon me bateri që zgjat. Një bateri 4000 mAh (tipike)* ju jep energjinë të transmetoni, të ndani dhe të vazhdoni lojën. Dhe nëse fillon t’ju mbarojë bateria, lidheni dhe ndizeni me karikimin e shpejtë 15 W.
  • Galaxy A51 ka një procesor të shpejtë dhe hapësirë ruajtjeje të bollshme që ju të fokusoheni te momenti. Një procesor i përparuar octa-core dhe deri në 6GB RAM ofrojnë një performancë të shpejtë dhe efikase. Shkarkoni më shumë dhe fshini më pak me deri në 128GB hapësirë të brendshme ruajtjeje. Shtoni edhe më shumë me një kartë micro SD 512GB.
  • E integruar në harduerin dhe softuerin e telefonit që nga fillimi, Samsung Knox e mbron telefonin tuaj nga minuta që ai ndizet. Me një siguri me shumë shtresa, ai e mbron informacionin tuaj më delikat nga softuerët keqdashës dhe kërcënimet.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit