-15%

Celular Samsung Galaxy A32 Dual SM-A325F Black SO

28.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 33.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A32 Dual SM-A325F Black SO
BCESAGA32DSSMA325FBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A325F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.4"
Frekuenca:
90Hz
Kamera:
64 MP + 8 MP + 5 MP + 5 MP
Kamera Sekondare:
20.0 MP
Sistemi Operativ:
Android 11
Memorje:
128 GB
RAM:
4 GB
Karte Memorje:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Fingerprint Nen Ekran, Gyro, Accelerometer, Proximity, Compass
Ekstra:
Fast Charging
Bateri:
Non-removable Li-Po 5000 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj

  • Kënaqini sytë tuaj me detajet e gjalla me ekranin FHD+ Super AMOLED, që arrin 800 nit për qartësi edhe në dritën e diellit. Eye Comfort Shield ul dritën blu dhe Real Smooth e mban pamjen të qetë, pavarësisht nëse jeni duke luajtur lojë ose duke naviguar. Të gjitha në ekranin e zgjeruar 6,4 inç Infinity-U.
  • Sistemi i kamerës me shumë lente të Galaxy A32 i çon fotografitë një nivel më lart. Fotografoni me rezolucion ultra të lartë me kamerën kryesore 64 MP për fotografi të pastra dhe të qarta gjatë gjithë ditës. Zgjeroni këndin e shikimit me Kamerën Ultra Wide. Personalizoni fokusin me Kamerën Depth, ose afrojuni më afër detajeve me Kamerën Macro.
  • Maksimizoni performancën me Game Booster. Ndërprisni shpërqendrimet dhe rrisni performancën në lojë me një ndërfaqe të dedikuar dhe meny të lehtë për t'u arritur. Frame Booster u jep grafikëve lëvizje të pandërprera si në jetë reale. Dhe jepni maksimumin tuaj në lojë ndërsa Game Booster mëson mënyrën se si ju e përdorni, për të optimizuar baterinë, temperaturën dhe memorien.
  •  integruar në harduerin dhe softuerin e telefonit që nga fillimi, Samsung Knox e mbron telefonin tuaj nga minuta që ai ndizet. Me një siguri me shumë shtresa, ai e mbron informacionin tuaj më delikat nga softuerët keqdashës dhe kërcënimet.

A32/A52/A72 Promo

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit