Celular Samsung Galaxy A21S Dual 32GB SM-A217F Black SO

24.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A21S Dual 32GB SM-A217F Black SO
BCESAGA21SDS32GBSMA217FBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A217F
Network:
3G/4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
PLS TFT LCD
Madhesi Ekrani:
6.5"
Kamera:
48.0 MP + 8.0 MP + 2.0 MP + 2.0 MP
Kamera Sekondare:
13.0 MP
Procesor:
Exynos 850 (8nm)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
32 GB
RAM:
3 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor afërsie, Ndjesia e dritës virtuale
Bateri:
Non-removable Li-Po 5000 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Zhytuni në ekranin e madh 6,5 inç Infinity-O Display të Galaxy A21s. Një prezantim i gjerë mbush ekranin tuaj me përmbajtje nga cepi në cep. Shikoni videot tuaja të preferuara, lojërat dhe transmetimet live në ekranin HD+.
  • Përfitoni rezolucion ultra të lartë me një kamerë kryesore 48 MP për fotografi të qarta si kristali ditën dhe natën. Një Ultra Wide Cam 123° 8 MP kap më shumë nga pamja. Zgjidhni Macro Cam 2 MP të përmirësuar për shkrepje të rafinuara nga afër dhe sigurohuni që subjekti të dallohet gjithmonë me efektet e shumta Live Focus të Depth Camera 2MP.
  • Ju doni që selfie juaj të duket mirë. Prandaj, për pamje të mrekullueshme gjatë ditës, kamera e përparme 13 MP e Galaxy A21s ju jep foto të qarta me rezolucion të lartë. Dhe me fokusin Live që sfumon lehtë sfondin, fytyra juaj del në plan të parë.
  • Kur keni dalë për të shijuar jetën, ju nevojitet një telefon me bateri që zgjat. Një bateri 5000 mAh ju jep energjinë të transmetoni, të ndani dhe të vazhdoni lojën. Dhe nëse fillon t’ju mbarojë bateria, lidheni dhe ndizeni me deri në 15 W karikim të shpejtë.

Klientët gjithashtu blenë