Celular Samsung Galaxy A20E Dual SM-A202F Blue SO

20.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A20E Dual SM-A202F Blue SO
BCESAGA20EDSSMA202FBLSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A202F
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
IPS LCD
Madhesi Ekrani:
5.8"
Kamera:
13 MP (f/1.9) + 5 MP (f/2.2)
Kamera Sekondare:
8 MP
Procesor:
Octa-Core
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
32 GB
RAM:
3 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor korridori, Sensor afërsie
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
Non-removable 3000 mAh
Ngjyra:
Blue
Garancia:
24 Muaj
  • Me një ekran infinity-V 5.8 inç HD+ nga cepi në cep, mund të shihni çdo inç të përmbajtjes tuaj. Është ekrani më i madh se kurrë me raportin 19.5:9, duke ju lejuar që të zhyteni në lojra dhe të shihni edhe më shumë nga shfaqjet tuaja të preferuara.
  • Galaxy A20e i hollë 8.4mm e nxë dora rehat. Dizajni i lëmuar dhe i hollë paraqet një skaner të shenjës së gishtit në pjesën e pasme dhe harkime të bukura. Zgjidhni një nuancë që i përshtatet stilit tuaj nga e zeza, e bardha, bluja ose korale.
  • Kamera e dyfishtë e Galaxy A20e ka një 13MP (F1.9) dhe një Kamera ultra të gjërë 5MP. Me një fushë të shikimit prej 123 gradësh si syri i njeriut, ajo përfshin më shumë në çdo pozë që bëni.
  • Me një fushë të gjërë të shikimit, Kamera ultra e gjërë ju lejon të regjistroni të gjithë pamjen, duke kaluar automatikisht në modalitetin Poza e gjërë nëse nevojitet. Ditën ose natën, gjithçka që regjistroni do të shfaqet e mprehtë dhe e qartë
  • Bëni më shumë me çdo selfi me një kamera të përparme të zgjuar 8MP. Me fokusin e Selfit, është në gjendje të përziejë sfondin dhe të përqëndrohet në veçoritë tuaja. Dhe regjimi Bukuria e zgjuar sigurohet se gjithnjë jeni duke u dukur në më të mirën tuaj.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit