-13%

Celular Samsung Galaxy A02s Dual SM-A025G Black SO

16.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 18.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A02s Dual SM-A025G Black SO
BCESAGA02SDSSMA025GBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A025G
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
PLS TFT LCD
Madhesi Ekrani:
6.5"
Kamera:
13.0 MP + 2.0 MP + 2.0 MP
Kamera Sekondare:
5.0 MP
Procesor:
Octa-Core 1.8GHz
Sistemi Operativ:
Android 10
Memorje:
32 GB
RAM:
3 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor drite, Sensor afërsie
Bateri:
Non-removable Li-Po 5000 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Zgjeroni pamjen tuaj në ekranin 6,5 inç Infinity-V të Galaxy A02s dhe shikoni se si më pak ekran ju jep më shumë pamje. Falë teknologjisë HD+, përmbajtja juaj e përditshme duket më së miri, e qartë si kristali.
  • Galaxy A02s kombinon estetikën e dizajnit me ngjyrat klasike. Kurbat e rafinuara e bëjnë atë komod për ta mbajtur në dorë dhe ofrojnë navigim të lehtë në ekran.
  • Shkrepni momente të paharrueshme në detaje të qarta me Kamerën kryesore 13 MP. Personalizoni fokusin me Kamerën Depth, ose afrojuni më afër detajeve me Kamerën Macro.
  • Qëndroni të furnizuar me energji gjatë gjithë ditës me një bateri që nuk ju ngadalëson. Bateria 5000 mAh ju lejon të vazhdoni të bëni atë që bëni, për orë të tëra. Dhe me deri 15 W Adaptive Fast Charging, Galaxy A02s karikohet shumë shpejt plotësisht.
  • One UI Core ju ndihmon të fokusoheni në atë që ka rëndësi për ju. Hardueri dhe softueri bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, me përmbajtjen dhe veçoritë në majë të gishtave në mënyrë që të mund të arrini tek ato më shpejt. Përdorni Dark Mode për një përvojë komode në errësirë dhe me pamjet e qarta dhe intuitive vizuale përdorimi i telefonit bëhet si natyrë e dytë.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë