-13%

Watch Samsung Galaxy Active 2 44mm SM-R820NZDASEE Gold SO

34.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 39.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Watch Samsung Galaxy Active 2 44mm SM-R820NZDASEE Gold SO
B6WSGA2SMR820NSZDASEEGLSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
Active 2
Madhesi:
44mm
Network:
Wi-Fi Only
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
RAM:
0.75 GB
Sensor:
Matës shpejtësie,Barometër,Sensor i xhiroskopit,Sensor i HR,Sensor i dritës
Standby:
Deri në 131 Hours
Bateri:
Non Removable Li-Ion 340 mAh
Ngjyra:
Pink
Garancia:
24 Muaj
  • Rehati e personalizuar në kyçin e dorës tuaj Zgjidhni pamjen dhe rehatinë tuaj për një partner të mirëqenies që dëshironi ta mbani veshur gjatë gjithë kohës. Galaxy Watch Active2 vjen e personalizuar që nga dita e parë dizajn i çelikut inoks ose alumin me peshë të lehtë dhe bollëk të rripave.
  • Zgjeroni hapësirën tuaj Zmadhoni në maksimum hapësirën e ekranit tuaj me një pamje të pandërprerë në një trup të hollë të pajisur me një kornizë të prekjes për komandim të shpejtë. Galaxy Watch Active2 paraqet një ekran të zmadhuar me një ekran të thjeshtë të zi dhe një kornizë që pothuajse nuk është aty për më shumë hapësirë që të merrni informacionin që ju nevojitet.
  • Regjistroni ushtrimet tuaja në kyçin e dorës tuaj Galaxy Watch Active2 regjistron lëvizjet tuaja, kështu që thjesht mund ta vendosni atë në dorë dhe të filloni ushtrimet. Me notin të shtuar tek regjistrimi automatik, tani merrni shtatë ushtrime, ndërsa regjistrimi manual funksionon për të gjitha veprimtaritë për duzina që mund t’i regjistroni. Funksioni i trajnerit të vrapimit ju jep këshilla që mund t’i ndiqni në çast
  • Energji që zgjat gjithë ditën Merreni Galaxy Watch Active2 tuaj me vetë për gjithë ditën me një bateri që zgjat gjithë ditën dhe më shumë me përdorimin normal. Kur të ktheheni në shtëpi, thjesht vendoseni në karikuesin kompakt magnetik me valë për ta karikuar, nuk ka nevojë për spina ose kabllo të karikimit
  • Mban ritmin atje ku shkoni Merreni orën tuaj në rrugën më pak të shkelur. Galaxy Watch Active2 shkon ku ju shkoni me një vlerësim IP68 dhe 5ATM të ujit dhe pluhurit, plus qëndrueshmërinë e kategorisë ushtarake për të trajtuar një sferë të kushteve, në mënyrë që të mund ta mbani atë më vete, për të shkuar më larg dhe për të përjetuar më shumë.
  • Lidhuni me pajisjen tuaj Përputhshmëri e gjerë si me smartfonët Galaxy dhe jo-Galaxy. Filloni duke parë se cilat pajisje janë të përputhshme me Galaxy Watch Active2.- Android: Android 5.0 (L OS) ose më lart, mbi RAM 1.5GB (Samsung/Jo Samsung)- iOS: iPhone 5 dhe më e re, iOS 9.0 ose më e re.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë