-11%

Watch Samsung Galaxy Active 2 40 mm SM-R830NSKASEE Black SO

32.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 36.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Watch Samsung Galaxy Active 2 40 mm SM-R830NSKASEE Black SO
B6WSGA2SMR830NSKASEEBSO
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-R830NSKASEE
Rezolucion Ekrani:
360 x 360 Pixel
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
1.2"
Procesor:
Dual-Core 1.15 GHz
Sistemi Operativ:
Tizen
Memorje:
4 GB
RAM:
0.75 GB
Sensor:
Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, HR Sensor Ambient Light, Electrocardiogram
Bateri:
Non Removable Li-Ion 247 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
24 Muaj
  • Galaxy Watch Active2 me plot tetë fotodioda në pjesën e pasme të një dizajni të ri të lakuar që merr formën e kyçit të dorës tuaj. Monitorimi i shëndetit mbikëqyr rrahjet e zemrës tuaj dhe ju dërgon një alarm kur shkon mbi ose nën nivelet normale.
  • Rezistent ndaj ujit (IP68) 5 ATM

Produkte të Ngjashme