-55%

Smart Watch Vivax Life FIT Black PK

3.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 7.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Smart Watch Vivax Life FIT Black PK
B6SWVILIFITBPK
Ne Stok
+
Marka:
Vivax
Modeli:
Life FIT
Madhesi:
1.4"
  • Minitorimi i temperatures 24/7
  • Njoftimet per mesazhet dhe telefonatat
  • Sleep Tracker
  • Workout Tracker - monitorimi i rrahjes te zemres, distances, kalorive
  • IP68 Waterproof

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit