Power Bank Acme 10000 mAh PB15S Silver

2.590 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Power Bank Acme 10000 mAh PB15S Silver
B7PBAC10002PB15SS
Ne Stok
+
Marka:
acme
Modeli:
PB15S
Bateri:
10000 mAh
Ngjyra:
Silver
  • A keni qenë ndonjëherë në një dhomë hoteli duke pritur që bateria juaj e smartphone të ngarkohet ndërsa dielli po shkëlqen jashtë? Merrni pajisjet tuaja kudo ku shkoni dhe kapni çdo moment ndërsa po ngarkoni telefonin tuaj në çantën e shpinës! Kjo energji elektrike është e lehtë dhe me shkëlqim që i referohet transportueshmërisë. ACME PB15S  Banka e energjisë mbështet një karikim të shpejtë, në mënyrë që pajisja juaj të pajiset përsëri me energji në asnjë kohë. Asnjë telefonatë më të humbur, mesazhe të rëndësishme pa përgjigje ose foto të pambaruara këtë verë

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë