Celular Samsung Galaxy A50 SM-A505F Coral SO

34.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 39.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Samsung Galaxy A50 SM-A505F Coral SO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-A505F Coral
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
6.4"
Kamera:
25 MP f/1.7, + 8 MP, f/2.2 (ultrawide) + 5 MP, f/2.2, depth sensor
Kamera Sekondare:
25 MP, (f/2.0)
Procesor:
Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
128 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Fingerprint Nen Ekran, Gyro, Accelerometer, Proximity, Compass
Portat:
USB Tipi C , Jack
Bateri:
Non-removable Li-Po 4000 mAh
Ngjyra:
Coral
Garancia:
24 Muaj
  • Galaxy A50 është thjesht estetikë e pastër dhe cilësore. Qoftë në variantin modern të bardhë apo të zi, apo në të kaltër apo koral shndritës, trupi i hollë ju përshtatet më së miri në dorë. Dhe shpina e xhamëzuar 3D, së bashku me skanerin e integruar në ekran për shenjat e gishtave ju sjellin harkime të lehta e të shtruara nga të gjitha anët.
  • Shkoni më pranë asaj që ka rëndësi për ju me ekranin 6,4-inç Infinity-U të Galaxy A50. Ekrani shtrihet nga njëri skaj në tjetrin për një celular që është thuajse pa kornizë. Dhe me rezolucionin FHD+ dhe ngjyrën e sAMOLED, mund të përfshiheni më tej në videobloget dhe transmetimet tuaja të preferuara direkte.
  • Kamera treshe e Galaxy A50 përbëhet nga një kamerë ultra e gjerë me fushëpamje 123-gradëshe si të syrit të njeriut, si dhe një kamerë 25 MP (F1.7) për foto të shndritshme e të qarta gjatë gjithë ditës. Dhe për t’i dhënë goditjen përfundimtare, një kamerë thellësie 5 MP për rregullimin e thellësisë së fushës.

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit