-14%

Celular Maxcom Strong MM916 Black

7.690 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 8.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Celular Maxcom Strong MM916 Black
Ne Stok
+
Marka:
Maxcom
Modeli:
Strong MM916
Network:
3G
Model SIM:
Mini-SIM
Teknologji Ekrani:
TFT
Madhesi Ekrani:
2.4"
Kamera:
2 MP
Memorje:
500 Kontakte
Suporton Karte:
Deri ne 32 GB
Ekstra:
FM Radio, Elektrik,Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)
Lidhjet:
Bluetooth
Bateri:
1400 mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
12 Muaj
  • Network: 3G
  • Kartë SIM: 2 SIM
  • Model SIM: Mini-SIM
  • Teknologji Ekrani: TFT
  • Madhësi Ekrani: 2.4 inch
  • Rezolucion Ekrani: 240 x 320 px
  • Kamera: 2.0 MP
  • Memorje : 500 Kontakte
  • Suporton Kartë: MicroSD deri ne 32 GB

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit