‘Galaxy Note 20/ Note 20 + Unpacked’

08/05/2020
0
05.08.2020 Samsung Electronics organizoi eventin e parë ndonjëherë virtual ‘Galaxy Unpacked’ transmetuar live nga Korea për të prezantuar një grup të ri të pajisjeve të fuqishme.

Gjatë këtij eventi u prezantuan pesë pajisje, të cilat integrohen pa vështirësi me qëllim fuqizimin e konsumatorëve që lundrojnë në një botë që ndryshon me shpejtësi:

  • Galaxy Note20 dhe Galaxy Note20 Ultra, linja më e fuqishme e Note;
  • Tab S7 dhe S7 +, tableta të gjithanshëm për produktivitet dhe kreativitet.
  • Galaxy Watch3, një orë smart premium me karakteristika të përparuara mbi shëndetin.
  • Buds Galaxy, kufje elegante dhe ergonimike me cilësi të lartë tingulli.
  • Galaxy Z Fold2, smartphone-i i palosshëm i gjeneratës tjetër, me përmirësime të shtuara.

Komentet

Asnjë postim nuk u gjet

Shkruaj nje koment