Ventilator Rowenta VU1950F0

7.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Ventilator Rowenta VU1950F0
WSVENROWVU1950F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
VU1950F0
Funksioni:
Ftohje
FUQIA:
55 W
Garancia:
24 Muaj
  • Lartesi e rregullueshme,
  • 3 Shpejtesi ventilimi,
  • Orientim i dyfishte I fluksit te ajrit,
  • Kompakt dhe i lehte ne perdorim
  • Per siperfaqe 50 m³

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit