Ftohes ajri Vivax AC-6081

11.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Ftohes ajri Vivax AC-6081
WSFAVAC6081
Ne Stok
+
Marka:
Vivax
Modeli:
AC-6081
Funksioni:
Ftohje/ Pastrim ajri/ Shtues Lageshtie
Fuqia:
60 W
Garancia:
12 Muaj
  • Air Cooler AC-6081 është një njësi unike e fuqisë 3-in-1 me 60W. Opsionet për ftohjen, pastrimin e ajrit dhe lagështinë plotësojnë të gjitha nevojat e një shtëpie moderne. Me tre shpejtësi dhe një kapacitet prej 8 litrash, kjo pajisje do të ftohtë dhomën shpejt dhe për një kohë të gjatë. Të katër rrotat në pjesën e poshtme e bëjnë atë jashtëzakonisht praktik dhe të lehtë për të lëvizur, dhe kombinimi i bardh e zi sjell një dozë ekskluziviteti.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit