-20%

Set Inverter U-Crown 12 BTU GWH12UB-K3DNA4F

169.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 212.400 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Set Inverter U-Crown 12 BTU GWH12UB-K3DNA4F
SETWFKG12BTUGWH12UBK3DNA4F
Ne Stok
+
Marka:
Gree
Modeli:
GWH12UB-K3DNA4F
Kategoria:
Mural
Teknologjia:
Super Inverter
Funksionet:
Ngrohje/Ftohje
Fuqia ne BTU:
12.000 BTU
Klase Energjie ne Ngrohje:
A++
Klasa Energjie ne Ftohje:
A+++
Gazi:
R 410A Ekologjik
Ekran LED:
Po
Funksion i rregullimit te lageshtires:
Po
Filtra anti bakterial,higjienik te lashem:
Po
Niveli i zhurmës Split:
43 / 36 / 31 / 20 dB
Niveli i zhurmës Kompresor:
52 dB
Funksion Turbo:
Po
Siperfaqja qe mbulon:
22-28 m²
Sistem WiFi:
Po
Funksioni temp. ne ngrohje:
min -30ºC, max +24ºC
Funksioni temp. ne ftohje:
min -18ºC, max +54ºC
Ristartim automatik, Timer 24 orë:
Po
Dimensionet:
Split/kompresor:860x305x170/899x596x378
Garancia:
24 Muaj
  • Kondicioneri Gree U-Crown me sistemin e ri auto-clean, kontrollin Wi-Fi, vjen me teknologjinë më të fundit G10.
  • Është ideale për ambiente zyre dhe shtëpiake.
  • Prodhuar me komponentë të avancuar dhe të projektuar posaçërisht për të kursyer energji dhe për të mbrojtur mjedisin.
  • Sistemi i filtrimit qe ka mundeson dhe kapjen e grimcave me te vogla PM2.5, duke krijuar nje ambient me te paster


Produkte të Ngjashme