-25%

Printer HP LaserJet All-in-One Pro MFP M130a PK

14.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 19.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Printer HP LaserJet All-in-One Pro MFP M130a PK
Ne Stok
+
Modeli:
MFP M130a
Funksionet:
Printer,Skaner,Fotokopje
Teknologji:
Laserjet,Mononchrome
Shpejtesi Printimi:
22 ppm
Rezolucion Printimi:
600 x 600 dpi
Cikli Mujor:
10000 faqe
Cikli Bojes:
1500 Faqe
Lidhjet:
USB
Porta:
USB
Ngjyra:
White
Garancia:
12 Muaj

Printer multifunksional me laser ju mundeson te printoni me shpejtesi te larte dhe ne menyre ekonomike me 1500 faqe.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit