Monitor Samsung 49 QLED Curved Gaming LC49RG90SSUXEN

172.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 49 QLED Curved Gaming LC49RG90SSUXEN
B9MOSA49QCUGALC49RG90SSUXEN
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
LC49RG90SSUXEN
Madhesi Ekrani:
49“ Curved QLED
Teknologji Ekrani:
QLED
Rezolucion Ekrani:
5120 x 1440 pixels
Kontrasti Dinamik:
Mega DCR
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
4 ms
Porta:
1 HDMI, 2.0, DisplayPort 1.4 2x, Kufje, USB 3.0 2x, USB 2.0 2x
Garancia:
24 muaj
  • Ekrani QHD i dyfishtë - Rezolucioni 5120 x 1440 i CRG9 me QHD të dyfishtë siguron një raport të shikimit super ultra të gjërë që ju lejon të shihni më shumë përmbajtje me hollësi super të mprehtë. Me hapësirën e ekranit të barasvlefshme me dy ekrane QHD 27 inç krah për krah, monitori i harkuar 49 inç jep një shikim më të gjërë për lojë fituese.
  • HDR1000 dhe QLED - HDR1000 lejon një ndriçim të kulmit prej 1,000 nit për një sferë me të vërtetë dinamike të lartë (përmbajtje HDR). Dhe me teknologjinë QLED të Samsung QLED që jep DCI-P3 95%‡, ngjyrat janë më të pastra, të shndritshme dhe të gjalla se kurrë
  • AMD Radeon FreeSync™ 2 - Mbështetur në teknologjinë e sinkronizimit përshtatës të Teknologjisë origjinale AMD Radeon FreeSync™ 2 HDR për të pakësuar ngecjen dhe grisjen e ekranit, veçoritë premium në FreeSync 2 përfshijnë lejimin e përmbajtjes HDR në ekran, vonesën e pakësuar të shfaqjes dhe Kompensimin e ulët të nivelit të kuadrit (LFC) për lojë pa mundim të patrazuar.
  • Niveli i rifreskimit 120 Hz - Niveli i shpejtë i rifreskimit 120 Hz minimizon vonesën e imazhit dhe turbullimin e lëvizjes për lojën e patrazuar. Cilësimet miqësore ndaj përdoruesit 60Hz ju lejojnë të optimizoni shpejt performancën përmes shfaqjes në ekran, pa u dashur që të përdorni menunë e cilësimeve të ekranit.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit