-14%

Monitor Samsung 49 QLED Curved Gaming LC49HG90DMUXEN

146.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 169.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 49 QLED Curved Gaming LC49HG90DMUXEN
B9MOSA49QCUGALC49HG90DMUXEN
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
LC49HG90DMUXEN
Madhesi Ekrani:
49“ Curved QLED
Teknologji Ekrani:
VA
Rezolucion Ekrani:
3840 x 1080 pixels
Kontrasti Dinamik:
Mega
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
1ms
Ngjyra:
Gray
Porta:
2 HDMI, DisplayPort, MiniDP
Frekuenca:
144 Hz
Garancia:
24 muaj
  • Ekran super ultra i gjerë

Ekrani super ultra i gjerë 49 inç me raportin e vet inovativ të pamjes 32:9 nënkupton se ju gjithmonë do t’i shikoni skenat e lojërave të plota, ashtu siç janë krijuar nga zhvilluesit. Dhe paneli me harkim 1800R ju zhyt në lojë dhe ju jep pamje kinemaje të stilit iMax për filma dhe përmbajtje video

  • Kryerje e pandërprerë e shumë detyrave

Raporti i pamjes super i gjerë 32:9
I barabartë me dy monitorë 27" 16:9 pranë njëri-tjetrit, ekrani super ultra i gjerë 32:9 ofron maksimumin në fleksibilitet gjatë kryerjes së shumë detyrave. Harroni konfigurimet me disa monitorë: pa korniza që ju pengojnë pamjen dhe me një kabllo të vetme energjie për sa më pak rrëmujë, ju mund të kryeni shumë detyra sipas një mënyre vërtet të pandërprerë.

  • Metal Quantum Dot i ri

Samsung QLED ofron ngjyra më të pastra, më të ndritshme dhe më të gjalla, veçanërisht të kuqet dhe të gjelbrat, se sa monitorët tradicionalë. Dhe teknologjia e re e Samsung Metal QD garanton ngjyra që zgjasin më shumë dhe janë më natyrale, qoftë kur luani lojëra ose punoni me aplikacione ku saktësia e ngjyrave është kritike.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë