-25%

Monitor Samsung 32 UHD LU32J590UQUXEN

46.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 62.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 32 UHD LU32J590UQUXEN
B9MOSA32UHDLU32J590UQUXEN
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
LU32J590UQUXEN
Madhesi Ekrani:
32“ Flat QLED
Teknologji Ekrani:
TN
Rezolucion Ekrani:
Ultra HD 4K 3840 x 2160 pixels
Kontrasti Dinamik:
Mega DCR
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
4 ms
Ngjyra:
Black
Porta:
HDMI, DisplayPort, Jack
Garancia:
24 muaj
 • UHD me ekran të gjerë
  Me 4 herë pikselët e Full HD, UJ59 31.5” jep më shumë hapësirë të ekranit dhe imazhe UHD të mahnitshme të gjalla. Kjo do të thotë se mund të shihni dokumentet dhe faqet e internetit me më pak kalime, të punoni më rehatshëm me dritare dhe shirita të veglave të shumtë dhe të gëzoni fotografitë, videot dhe lojërat me cilësi mahnitëse 4K.
 • Një miliardë nuanca të ngjyrave
  Duke lejuar përdorimin e një miliardë nuancave të ngjyrave, UJ59 jep imazhe jashtëzakonisht të gjalla dhe realiste. Saktësia më e madhe e tij do të thotë se ngjyrat duken më të natyrshme dhe të gjalla, duke e bërë UJ59 ideal për aplikacione të fotografive, videove dhe grafikëve.
 • Përmirësim pa mundim
  Teknologjia e përmirësimit UHD e Samsung përfshin analizë të sinjalit dhe shtim të detajeve që pa mundim transformojnë me përmirësim përmbajtjen SD, HD dhe Full HD në cilësi të imazhit të pothuajse të nivelit UHD.
 • Kryerje e shumë detyrave në të njëjtën kohë e fuqishme
  Picture-by-Picture (Imazh nga imazhi) (PBP) ju lejon të lidhni dy pajisje me monitorin dhe të ruani cilësinë origjinale të tyre. Dhe për kryerjen e shumë detyrave në të njëjtën kohë optimale, me Picture-by-Picture (Imazh nga imazhi) (PIP) mund të ricaktoni madhësinë e burimit të dytë deri në 25% të ekranit
  dhe ta poziciononi atë kudo.
 • AMD FreeSync sinkronizon nivelin e rifreskimit të kartës së grafikëve dhe të monitorit tuaj për të pakësuar grisjen e imazhit dhe ngecjen. Dhe një Regjim i vonesës së paktë të informacionit minimizon vonesën ndërmjet mausit, tastierës ose pultit të informacionit dhe reagimit të ekranit për një përvojë të lojës pa mundim dhe të patrazuar.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë