Monitor Samsung 32 QLED Curved Gaming LC32HG70QQUXEN

79.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 32 QLED Curved Gaming LC32HG70QQUXEN
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
LC32HG70QQUXEN
Madhesi Ekrani:
32“ Curved
Teknologji Ekrani:
VA
Rezolucion Ekrani:
Wide Quad HD WQHD 2560 x 1440 pixels
Kontrasti Dinamik:
Mega
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
1ms
Ngjyra:
Black
Porta:
Display Port, HDMI
Frekuenca:
144 Hz
Garancia:
24 muaj
 • Pika e re Kuantum metalike
  QLED i Samsung jep ngjyra më të pastra, më të shndritshme dhe më të gjalla — sidomos të kuqet dhe jeshilet — sesa monitorët tradicionalë. Dhe teknologjia e re QD Metalike e Samsung siguron ngjyra që zgjasin më shumë, më natyrale, pavarësisht nëse jeni duke luajtur ose punuar me aplikacione ku saktësia e ngjyrës është e rëndësishme.
 • Të zeza të errëta, drita të shkëlqyera
  Monitori i lojrave QLED CHG70 është i pari i llojit të tij që vjen me ndihmë për HDR që jep një sferë më të madhe të niveleve të ndriçimit. I paraqet zonat e errëta më të errëta dhe zonat e shndritshme më të shndritshme në mënyra të tilla saqë imazhet shfaqen me aq shumë detaje sa synonin krijuesit e lojës.
 • Rezolucioni WQHD
  Me një dëndësi të pikselave afërsisht 1.7 herë më të lartë sesa Full HD, CHG70 jep skena dhe personazhe të lojrave me detaje mahnitëse, duke ju dhënë një pamje panoramike të të gjithë fushë-betejës, në mënyrë që të mund të shihni armikun tuaj ndërsa ju afrohet në mënyrë tinzare nga ndonjë cep.
 • I lakuar për t’ju tërhequr
  I krijuar për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme të lojrave, CHG70 paraqet një kurbaturë 1,800R që drejton industrinë që u jep ndjenjën se jeni duke u tërhequr dhe duke u përfshirë në botën tuaj të lojrave, ashtu si mënyra sesi një ekran IMAX përfshin auditorin në një film.
 • AMD FreeSync 2
  FreeSync 2 i përmirësuar i AMD jep lojra me piksela të përsosura, të patrazuar në çdo zhanra, edhe në lojrat HDR

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit