-21%

Monitor Samsung 32 Curved LC32F391FWUXEN

32.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 41.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 32 Curved LC32F391FWUXEN
B9MOSA32CULC32F391FWUXEN
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
LC32F391FWUXEN
Madhesi Ekrani:
32“ Curved
Teknologji Ekrani:
VA
Rezolucion Ekrani:
Full HD 1920 x 1080
Kontrasti Dinamik:
Mega
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
1ms
Ngjyra:
White
Porta:
HDMI, DisplayPort, Jack
Frekuenca:
60Hz
Garancia:
24 muaj
  • Harkim më i madh i ekranit për një shikimin sa më realist

Zbuloni shikimin me të vërtetë realist të ekranit Samsung, i cili është më i harkuar se çdo ekran tjetër. Me përfshirjen e fushës suaj të shikimit si ekrani i kinemasë iMax, ekrani prej 1800R - me diametrin e tij të harkut prej 1800 mm për harkim më të mirë - krijon një fushë më të gjerë shikimi, përmirëson thellësinë e perceptimit dhe minimizon pengesat periferike që të përqendroheni më thellë në përmbajtjen që jeni duke shikuar. Për këtë arsye, qoftë kur bëhet fjalë për një film në internet, për një emision të preferuar televiziv ose për lojë emocionuese, harkimi më i madh i ekranit Samsung do të bëjë që të përqendroheni plotësisht në përmbajtjen tuaj multimediale.

  • Ekrani prej 1800R dhe regjimi Eye Saver për një komoditet më të madh gjatë shikimit

Harkimi i ekranit prej 1800R: Harkimi më i madh i ekranit prej 1800R ju ofron mundësinë që shikimi juaj të kalojë lehtë nëpër të gjithë ekranin, duke mbajtur distancë konstante gjatë shikimit. Testet klinike të kryera në repartin e Oftalmologjisë në Spitalin Universitar Kombëtar në Seul kanë vërtetuar që ai zvogëlon lodhjen e syrit te konsumatorët në krahasim me aparatet me ekran të sheshtë

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë