Monitor Samsung 28 UHD LU28H750UQUXEN

49.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 58.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 28 UHD LU28H750UQUXEN
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
LU28H750UQUXEN
Madhesi Ekrani:
28"
Teknologji Ekrani:
TN
Rezolucion Ekrani:
Ultra HD 4K 3840 x 2160 pixels
Kontrasti Dinamik:
Mega DCR
Kend Shikimi:
170 grade
Kohe Reagimi:
1ms
Ngjyra:
Black
Porta:
HDMI, DisplayPort, Jack
Garancia:
24 muaj
  • Gjithçka te detajet

Qartësi super e lartë
UH75 ka një rezolucion 4 herë më të lartë se Full HD. Shikoni përmbajtjen tuaj 4K pikërisht ashtu siç duhet të shihet, me një nivel të ri detajesh të gjalla që ju bëjnë të ndiheni sikur të jeni atje. Hapësira më e gjerë e punës ju lejon të shikoni më shumë faqe uebi, imazhe dhe tekst pa qenë nevoja për lëvizje dhe zmadhim.

  • Ngjyra mbresëlënëse

Quantum Dot në nuanca 1B
Duke kombinuar Quantum Dot në infinit me 1 miliard nuanca, UH75 u rikthen imazheve ngjyrat e tyre reale, me gjallëri dhe saktësi. Veçanërisht me ngjyrat e gjelbra dhe të kuqe të çliruara nga eliminimi i thellësisë, ajo që shikoni në ekran ka një gjallëri të vërtetë sikur të mos shihej përmes një ekrani.

  • Funksioni PBP Dual-Screen

Kapacitetet Picture-by-Picture i Samsung ju lejojnë të lidhni dy pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë duke ruajtur njëkohësisht cilësinë origjinale të imazheve.

  • Pamje më e qartë në lojëra AMD FreeSync
Me teknologjinë AMD FreeSync ju do të shijoni lojëra më të qarta në çdo lloj aksioni. Dhe regjimi i lojës ju lejon të zgjidhni me lehtësi cilësimet e ekranit të optimizuara për zhanre të ndryshme lojërash për të mundësuar që t'i shikoni me më shumë detaje zonat më të errëta në skenat e lojës.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit