Monitor Samsung 24 LS24E45KBSVEN

18.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 24.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor Samsung 24 LS24E45KBSVEN
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
LS24E45KBSVEN
Madhesi Ekrani:
24"
Teknologji Ekrani:
TN
Rezolucion Ekrani:
Full HD 1920 x 1080
Kontrasti Dinamik:
Mega
Kend Shikimi:
170 grade
Kohe Reagimi:
5ms
Ngjyra:
Black
Porta:
DVI, D-Sub
Frekuenca:
60Hz
Garancia:
24 muaj
  • Opsioni "Eye Saver Mode" që redukton ndjeshëm emetimet e dritës blu. Pra, sytë tuaj nuk lodhen shpejt, në mënyrë që të vazhdoni të luajnë më gjatë dhe më të qetë.
  • Metal Quantum Dot i ri
    Samsung QLED ofron ngjyra më të pastra, më të ndritshme dhe më të gjalla, veçanërisht të kuqet dhe të gjelbrat, se sa monitorët tradicionalë. Dhe teknologjia e re e Samsung Metal QD garanton ngjyra që zgjasin më shumë dhe janë më natyrale, qoftë kur luani lojëra ose punoni me aplikacione ku saktësia e ngjyrave është kritike.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit